Nasze usługi

To co robimy najlepiej 

Fracht Morski


Pełnokontenerowy (FCL), drobnicowy (LCL), wielkogabarytowy, specjalistyczny - czego potrzebujesz? Oferujemy wszystko z możliwie najlepszą jakością obsługi i w racjonalnych cenach. Z dowolnego portu na świecie do innego dowolnego miejsca.  Nie tylko w relacji port - port, ale też drzwi - drzwi. Mamy cały świat w zasięgu! Chętnie doradzimy odpowiednie rozwiązanie. 

Fracht Lotniczy


Niezależnie od tego czy potrzebujesz wysłać jedną paletę czy cały samolot, wiemy jak ważne są dla Ciebie Twoje towary. Zadbamy o nie na każdym etapie wysyłki. Przesyłka od drzwi do drzwi.  Z każdego miejsca na świecie w każde inne dowolne miejsce. Wszystko zrobimy za Ciebie!  Mamy cały świat w zasięgu! Chętnie doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Fracht Kolejowy


Czy to na terenie Europy czy w kierunku Azji - z nami to możliwe! Dostawy nie muszą generować ogromnych emisji CO2 przez pokonywanie całej trasy drogą kołową. Szeroka siatka połączeń sprawia, że dostawy koleją są bardziej konkurencyjne i ekologiczne! Z/do Azji/Europy - sprawdź tą możliwość!  Chętnie doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Dostawy wiązane


Organizujemy dostawy Twojego towaru zarówno kontenerowe, drobnicowe czy lotnicze - nie ma znaczenia. Dostarczymy Twoje cargo jeśli organizujemy dla niego również część morską/lotniczą/kolejową.   Mamy cały świat w zasięgu! Chętnie doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Usługi Magazynowe


Jeśli potrzebujesz powierzchni magazynowej to
dobrze trafiłeś! Zorganizujemy odpowiednie miejsce z pełną obsługą pracowniczą oraz dodatkowymi usługami jak konfekcjonowanie, sztauowanie itp. Nie tylko w Polsce czy UE, ale także w każdym innym miejscu na świecie.

 

Dodatkowe Usługi


Odprawy i przekazy celne w imporcie i eksporcie, odroczony VAT, ważenie VGM, ubezpieczenia cargo - wszystko za Ciebie zrobimy. Masz inne zapotrzebowanie? To dobrze! Jesteśmy elastyczni - chętnie pomożemy!


Zawsze chętnie doradzimy i odpowiemy na pytania

Jesteśmy do dyspozycji!